Sat

29

Mar

2014

Баболовская гранитная чаша

История умалчивает точную дату этого заказа, но якобы в 1818 году русский царь Александр І заказал гранитных дел мастерам так называемую Баболовскую чашу весом в 48 (сорок восемь) тонн чистейшего гранита. Даже при современном высокотехническом уровне нашей цивилизации поднять такую тяжесть этого шедевра практически невозможно. Существует гипотеза, что Баболовская чаша, возникнув ниоткуда, была случайно найдена в непроходимом лесном массиве.

Read More 4 Comments

Sun

16

Feb

2014

Сила богів, що руйнує граніт

Недалеко біля столиці Непалу Катманду є невеличке поселення Лісібунг, в якому знаходиться маленький, бідно оздоблений храм, що зберігає велику таємницю нашого світу: у ньому знаходяться одинадцять золотих статуеток індійських богів… із закритими очима. Це дуже рідкісне явище в релігійному світі, тому цей храм отримав назву «Храм сплячих богів». Де ж взялися величні сліпі божества? Міф розповідає наступне…

Read More 0 Comments

Sun

16

Feb

2014

Клинопис на граніті

Свою офіційну назву сучасний Іран отримав у 1935 році, а до того часу він був… Персією – казковою, чудесною, загадковою. З часу свого виникнення (VIст. до н.е.) і до завоювання її Олександром Македонським в IVст. до н.е. ця держава об’єднувала єгиптян, вавилонян, ассирійців та хетів, успадкувавши від них таємниче письмо клинопису, яке нараховувало 43 знаки. В порівнянні з шумерським (аккадським) письмом, що налічувало 600 знаків, це було надзвичайно прогресивним явищем.

Read More 0 Comments

Sat

28

Dec

2013

Перлина Коростишева

Місто Коростишів славиться старовинною історичною памяткою XVIII століття – костелом Різдва Діви Марії. Заснований польським магнатом Олізаром 1608 року костел був перебудований як камяний храм у 1799 році в стилі високого бароко. Слово «бароко» – італійського походження і перекладається як «перлина неправильної форми», інше тлумачення слова – «дивний, химерний». На це вказує криволінійний верх Коростишівського костелу. Після розпаду СРСР релігійну споруду передали католицькій громаді м. Коростишева.

Read More 0 Comments

Fri

20

Dec

2013

Коштовне каміння

Одним із найрідкісніших та найдорожчих гранітних матеріалів у світі є карельський кварцит, з якого побудовано Мавзолей Леніна у столиці Росії – Москві та пам’ятник Леніну у м. Києві (Україна). Цю статую установили на бульварі Тараса Шевченка 5 грудня 1946 року, до того вона побувала на Всесвітній виставці 1939 року в Нью – Йорку, де стояла в радянському павільйоні.

Read More 0 Comments

Tue

17

Dec

2013

Місто Коростишів

Давня назва міста повязана зі старовинним словом «краст» або «корост», яке тлумачиться, як камінь, тому довільно перекласти це ймення можна так: «камяне» містечко. Дійсно, тут здавна видобувають граніт – камінь особливої породи. Про це свідчить, навіть, дивний міф часів Олізара – одного із колишніх власників Коростишева.

Read More 4 Comments

Sun

24

Nov

2013

Гранитные памятники. Эпитафии

В греческом языке слово «эпитафия» обозначало «надгробный». Это намогильная надпись в стихотворной форме, в которой в современных языках обращаются к усопшему, а в древности монолог исходил от покойника, он эпитафией обращался к прохожим.

 

Read More 3 Comments

Sun

24

Nov

2013

Гранітні пам'ятники. Графіка

Це вид мистецтва, який широко використовується під час виготовлення пам'ятників, і походить від грецького слова, що в перекладі означає «пишу, дряпаю, малюю». Графічні образи на гранітній площині народжуються простим для людини способом відтворення побаченого – лінією, штрихом, які утворюють контур предмета або фігури. Так створюється малюнок – найдавніший вид графіки.

 

Read More 0 Comments

Sat

23

Nov

2013

Гранітні пам'ятники. Скульптура

Слово «скульптура» походить з латині, що означає «висікаю», «вирізаю». Народився цей вид мистецтва ще в палеоліті, стародавньому камяному віці. Вже тоді люди робили фігурки звірів та використовували їх у магічних діях і обрядах. У Стародавньому Єгипті після похорону родича обовязково виготовляли скульптуру , що максимально точно передавала образ людини, яка померла.

 

Read More 0 Comments

Fri

22

Nov

2013

Добыча и обработка гранита и гранитных памятников

Гранит является глубинной магматической породой земли. Различные способы, с помощью которых его добывают, свидетельствуют о прочности этого камня, что в результате очень влияет на его качество. Самая распространённая и экономически дешёвая добыча гранита – при помощи направленного взрыва. Для этого способа в горной породе бурят глубокую щель и закладывают взрывчатый материал. После взрыва отколовшиеся крупные блоки распиливают на плиты, плахи, склябы, но образовавшиеся микротрещины очень сильно влияют на целостную структуру гранита.

 

Read More 2 Comments

Ключевые слова: производство гранитных памятников,  гранитные памятники, индивидуальные памятники, мемориальные комплексы, гранитные вазы, гранитные шары, гранитные кресты, гранитная плитка, гранитные балясины, брусчатка, бордюры, художественное оформление памятников, доставка гранитных памятников, установка гранитных памятников, гранитные памятники от производителя, гранитные памятники по доступным ценам, индивидуальные заказы по эскизам заказчика, габбро, буки, памятники из гранита, заказать памятник, Гранит-Литос.

granit-litos@ukr.net

статистика
Besucherzahler russian women
счетчик посещений